Settlers fórum
Fórum o slavné budovatelské sérii

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: pát 30. kvě 2008 14:15:02 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 30. kvě 2008 14:05:27
Příspěvky: 5
zdravím, předem prohlašuji, že jsem asi lama totální. naposledy jsem hrál Settlers I, to už je spoustu let, ještě na základce, takže minimálně 9, spíš víc. uplně mě ta hra dostala a teď jsem si na ní zase vzpomněl. chtěl jsem jít s dobou a pořídil si Settlers V. jenže ouha, spousta vody uplynula a hra je uplně jiná, tzn jsem se zatím nezorientoval. byla by tu nějaká hodná duše, která by mi vysvětlila:
1, Thalers- předpokládám, že něco jako peníze. nicméně za co je dostávám a na jakým základě je dělníci platí ve formě daní(payday)? dostal jsem se totiž do situace, kdy v momentu payday nedostanu nic, ale zaplatim -30th a nevim jak to řešit.
2, Trading- narazil jsem na týpka, který prohlásil, že mu můžu prodat železo. jak se to dělá?
v průběhu hraní ještě určitě na něco narazim a budu se ptát, nicméně teď budu vděčný za vysvětlení tohohle. předem dík.
a moc se nesmějte, pubertální věk, kdy jsem počítačem žil už je dávno pryč, proto ty otázky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: pát 30. kvě 2008 15:58:07 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
2Luke288:
Ahoj,
smiať sa nebudem, lebo sa priznám, že ani ja neviem, ak chodíš na tento web už dlhšie a čítaš fórum, tak určite vieš, že hra Settlers 5 sa mi veľmi nepáčila tak som ju ani veľmi nehral (hral som iba demo a aj to iba pár krát), takže teraz ti veľmi nepomôžem, ale prejdem nejaké zahraničné fóra a možno sa mi niečo podarí zistiť, takže zatiaľ prepáč :cry: ...
dúfajme, že sa niekto nájde, kto túto hru hrával viac a poradí ti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: ned 01. čer 2008 19:40:06 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 30. kvě 2008 14:05:27
Příspěvky: 5
to bys byl hodnej kdybys něco našel. jinak trading už mám vyřešeno, je to volba přímo v horním menu.
jakej díl bys teda doporučil, kterej se tak nějak nejvíc blíží tý prvotní idee Settlers I?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: ned 01. čer 2008 19:43:18 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
no ja teraz hrávam Settlers 2: 10. výročie, a to je úplne špičková hra, imho je tam to čo Settlersov robilo Settlersami, teda milí panáčikovia s veľkými hlavami :-)), vždy treba myslieť na dobré rozostavenie budov a aj ciest... ale ani nový diel Settlers 6: Rise of an Empire nie je zlý, určite si ho kúpim, už som aj upgradoval PC tak mi to pojde na max detailoch...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: ned 01. čer 2008 20:50:40 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. lis 2007 15:07:35
Příspěvky: 156
Bydliště: Prievidza, SVK
Luke:

ja si zas rád zahrám klasiku, či už S1, alebo S2...pekne si pri tom zaspomínam ;)

rovnako ti môžem pomôcť so spustením, akožto na fóre plním aj funkciu poradcu pri spúšťaní DOSových Settlerov, takže pokiaľ si tak trochu nostalgik, nie je problém 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2008 6:18:14 
Offline
Obchodník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. kvě 2008 6:20:51
Příspěvky: 37
Bydliště: Bohutin
jestli chces poradit s temi danemi tak to mas v hlavni budove napsany kolik mas velitelu ti chteji penize od tebe a kolik mas settleru a ty ti davaji penize treba kdyz mas pet velitelu tak mas -50 (na stredni dan( a k tomu 7 tak +70 ale od toho 70 musis odecist 50 a tolik ti plati ve dni vyplat mne to tak funguje :!: :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2008 9:38:17 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 30. kvě 2008 14:05:27
Příspěvky: 5
super, děkuju za ohlasy. takže jestli tomu dobře rozumim, tak čím víc velitelů mam, tak tim víc musim mít najatých víc settlerů. jdu to zkusit

tak už jsem princip asi pochopil, ale je pravda, že tenhle díl je zvláštní, už třetí mapa je jenom o válečných potyčkách, člověk nemá ani čas to impérium pořádně udělat :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: úte 03. čer 2008 21:21:22 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 30. kvě 2008 14:05:27
Příspěvky: 5
tak a další zákys. jak poznám, kde můžu postavit druhé centrum vesnice, když už mám plnou kapacitu lidí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár začátečnických problémů
PříspěvekNapsal: pát 06. čer 2008 20:07:28 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 30. kvě 2008 14:05:27
Příspěvky: 5
tak už to vim, nechápu, proč mi to prve nešlo. jinak mam furt víc a víc pocit, jak kdybych hrál warcraft :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Settlers by ayasha : © 2007 White Fusion Skins
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.056s | 16 Queries | GZIP : Off ]