Settlers fórum
Fórum o slavné budovatelské sérii

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Multiplayer hra přes ubi.com
PříspěvekNapsal: čtv 28. bře 2013 16:33:31 
Offline
Poddaný

Registrován: čtv 28. bře 2013 15:39:13
Příspěvky: 4
Ahoj strategii The settlers 5 (Heritage of the kings) jsem zakoupil v roce 2005 a od té doby ji s přestávkami hraju, jelikož už mně single player moc nebaví, rozhodl jsem se že to skusím přes ubi.com. Jenže koupené setlerry mám ve verzi 1.01 a všichni hráči mají už patch 1.6 a tudíž s nimi nejde hrát, stáhnul jsem si tedy patch 1.6 rozbalil spustil nainstalovat, instalace naběhla do 100procent a napsalo to že je instalace kompletní, tak jsem natěšenej, pustím settlera a ejhle ono nic pořád verze 1.01 skoušel jsem to několikrát z různých adres, i rúzné verze 1.05 1.04 atd. žádná z nich my nešla a pořád mám 1.01 jakto? Dříve jsem hru hrál na stolnim pc na winxp a ted to zkouším rozjet na notebooku win7 64bit RAM 4 giga (takže s počítačem by nemněl být problém) skoušel jsem se optat i na hře jenže povětšinou tam hrají samí němci takže s komunikací byl trochu problém, takže jsem stejně nic nezjistil, kdybyste my někdo pomohl byl bych vám moc vděčný už to řeším víc jak měsíc a zkoušel jsem snad všechno moc prosím pomozte my někdo, dík Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer hra přes ubi.com
PříspěvekNapsal: čtv 28. bře 2013 17:28:13 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Ahoj,
neviem ako to presne je, ale môže byť, že sa tomu nepáči 64 bit. systém... skús pozrieť či to aspoň zmení niektoré súbory hry (teda či ta inštalácia patchu vôbec niečo urobí).
Alebo či dokáže inštalátor patchu nájsť adresár s hrou...
V takomto prípade ťažko radiť, možno napíše niekto kto mal podobnú skúsenosť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer hra přes ubi.com
PříspěvekNapsal: čtv 28. bře 2013 22:27:23 
Offline
Poddaný

Registrován: čtv 28. bře 2013 15:39:13
Příspěvky: 4
Ahoj, moc díky za odpověd, myslím že se tomu nelíbí win7 ale nevim, vy co hrajete starší setlery a máte win7 šlape vám to?
Kde by se konkrétně mněli projevit ty změny a jak se k těm souborům dostanu hledal jsem v Program Filles ve složce ubisoft a jedine co tam ohledně patchu je, je textovy dokument kde jsou všechny vypsány a napsáno k čemu slouží a ještě kupa souboru nějak očíslovanejch o kterejch nemám páru k čemu to slouží ale okolo patche to asi nebude.
Koukal jsem jak to funguje v ostatních hrách a prý je dobré instalovat to postupně takže 1.02 pak 1.03 a až pak 1.06 problem je že ja tu 1.06 nainstaluju akorát my to stou hrou nic neudělá.
Jak bych mněl ten patch konkrétně instalovat, jen poklepat a nainstalovat( to jsem doposud dělal) nebo někam přesouvat ?
Jak zjistím jestli dokáže najít adresář z hrou? když ho nenajde, napíše to chybové hlášení?(mně to žádné chybové hlášení nepíše)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Multiplayer hra přes ubi.com
PříspěvekNapsal: pát 29. bře 2013 9:17:19 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Ahoj,
no pokiaľ si nechával default cestu pri inštalácii tak by ju patch mal nájsť (a asi by vypísal chybu).
Skús teda nahodiť daľší patch v poradí, teda asi 1.02... ak sa ani ten nebude ukazovať v hre tak bude problém asi niekde inde, možno v systéme.
Tak ak máš možnosť tak to vyskúšaj na inom systéme.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Settlers by ayasha : © 2007 White Fusion Skins
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.050s | 15 Queries | GZIP : Off ]