Settlers fórum
http://forum.settlers.cz/subdom/forum/

žádost o radu
http://forum.settlers.cz/subdom/forum/viewtopic.php?f=40&t=6679
Stránka 1 z 1

Autor:  zoca [ stř 09. zář 2015 17:51:33 ]
Předmět příspěvku:  žádost o radu

ahoj, mohl by mi prosím vás někdo poradit, co mám dělat s tím opravdu otravým autosavem? Tam čtu, že se to nějako vypnout dá, tam zase že ne, tak jak to teda je?

Ta hra je pro mě opravdu suprová, ale když se to každejch pět minut zastaví na půl minuty, tak je to opravdu otrava... :( Pokud existuje nějáké řešení, zkuste mi pls poradit :)

Předem díky ;)

Autor:  zoca [ stř 09. zář 2015 19:47:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: žádost o radu

Teď to možná budu za pitomce, ale zjistil jsem, že by chybu s automatickým ukládáním měly odstranit nejnovější patche. Nejsem zas až takový odborník na počítače, ale stáhnul jsem si patch 1.12 a snažil jsem se ho nainstalovat. Při instalaci se mi ovšem hned na začátku objeví hláška

"Průvodce instalací nemůže najít instalaci The Settlers 7 - Cesta ke koruně. Nainstalujte nejprve hru."

Hru mám přitom nainstalovanou a funguje mě bez problémů (až na ten autosave). To musí být ten patch i v nějáké konkrétní složce, aby to šlo nebo co s tím mám pls dělat? :( Poradí mi někdo, jak mám ten patch nainstalovat? Mě to prostě nejde :(

Každopádně moc díky za případné odpovědi :)

Autor:  JohnnyKos [ sob 12. zář 2015 7:50:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: žádost o radu

Ahoj,
bolo by vhodné uviesť presnú verziu, ktorú máš teraz nainštalovanú, prípadne aj jazykovú mutáciu alebo či je to krabicová alebo elektronická verzia hry.

Na oficiálnej stránke: < https://support.ubi.com/en-GB/FAQ/9/292 ... 000eSY2CAM > odporúčajú inštalovať patche ručne, len ak zlyhá automatický update.

Tak najprv by som asi vyskúšal automatický update, ak nepomôže tak podľa aktuálnej verzie nainštalovať potrebné patche. Napríklad patch 1.12, ktorý je na oficiálnej stránke sa má inštalovať minimálne na verziu hry 1.09...

Autor:  zoca [ sob 12. zář 2015 11:28:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: žádost o radu

ahoj, díky už jsem na to přišel a ten patch se mi podařilo nakonec nainstalovat :) přeinstaloval jsem hru a potom už si to dalo říct... ;)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/