Settlers fórum
Fórum o slavné budovatelské sérii

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 24. srp 2008 13:42:31 
Offline
Obchodník
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. kvě 2008 6:20:51
Příspěvky: 37
Bydliště: Bohutin
Kolik je misi v kampani :?: :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 24. srp 2008 15:09:42 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
V original hre je 10 misií a v datadisku "Vikingovia" je ďalších 12 misií.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 11:35:22 
Offline
Poddaný

Registrován: sob 20. úno 2010 12:35:02
Příspěvky: 5
JohnnyKos: Co kdybych ti poslal moji uloženou hru a ty bys mi řekl co dělám špatně atd. Co ty na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 11:38:19 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Ok tak pošli, môžeš aj na mail, ktorý nájdeš tu: http://www.settlers.cz/redakce/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 12:49:09 
Offline
Poddaný

Registrován: sob 20. úno 2010 12:35:02
Příspěvky: 5
Posláno. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 13:16:45 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Ahoj,
čo sa týka mincí tak mne to všetko funguje...
Hlavná chyba v tej rozohranej hre je, že to to všetko postavené "chaoticky". Vždy treba mať na pamäti, že každá surovina sa musí najprv dostať do skladu. Teda prvá chyba je, že od skladu vedie iba jedna cesta. A celkovo som si všimol, že od tých rybárov a aj od bane na zlato bola zápcha.

Druhá chyba je, že akonáhle si obsadil nejaké územie, tak by bolo vhodné tam postaviť sklad a ak máš istotu, že to územie udržíš tak aj nejakú základnú ekonomiku (ja som tam väčšinou staval farmy a "drevársky" priemysel a samozrejme ak tam boli kamene alebo sa tam dali postaviť nejaké bane). Netreba zabúdať ani na oslov, lebo ak máš "kamennú" cestu môže byť na nej nosič spolu s oslov a tovar sa preváža rýchlejšie.
Ešte sa vrátim k tomu skladu na novom území, ja som ho tam staval preto aby som do toho skladu mohol postať všetkých vojakov a všetky mince, aby som pri bitke nemusel čakať na to kým mi prídu "posili", ale treba mať tento sklad ochránený viacerými voj. budovami, aby ho nepriateľ nemohl len tak zničiť.

Niekedy som využíval aj takú fintu, že som si všetky voj. budovy, na ktoré mi nemohol súper zaútočiť, vyprázdnil, nastavil som si aby mi aj do vzdialenejších voj. budov prišiel plný počet vojakov a vybral som si jednu vežu (zmestí sa tam až 6 vojakov), niekde blízko skladu, ale ďaleko od hraníc so súperom a tam som si pomaly trénoval generálov. V sklade som si nastavil aby tam ostávali len nevycvičení vojaci a aby sa len do tohto skladu nosili mince. Potom som v tej veže povoli aby tam prišli vojaci a povolil som aj prísun mincí, takto sa mi vycvičilo 6 generálov, potom som dal vyprázdniť vežu, generáli museli ísť do vzdialeneješieho skladu a znova som povolil príchod vojakov do veže a to sa opakovalo pokiaľ som nemal dostatočný počet generálov...

Toto je len môj rýchly poznatok, tak ak máš ešte iné otázky alebo niečo ti nie je celkom jasné alebo... tak napíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 15:15:58 
Offline
Poddaný

Registrován: sob 20. úno 2010 12:35:02
Příspěvky: 5
Ok, chapu, ale nevim jak muzu presouvat vojaky z jedne veze do druhe. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: ned 21. úno 2010 18:57:30 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Presúvanie vojakov sa dá urobiť iba nepriamo. Teda môžeš nastaviť vojenskej budove "evakuáciu", to je to 2. tlačidlo vedľa zasavenie prísunu mincí. Tým vyprázdniš danú vojenskú budovu.
Ďalej sa to dá do určitej miery nastaviť aj v nastaveniach (presne neviem ako sa volá, ale dúfam to pochoopíš z môjho opisu...). Môžeš nastaviť koľko vojakov bude vo vojenskej budove v závislosti od vzdialenosti od nepriateľských hraníc. Sú to také 3 posuvníky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampan
PříspěvekNapsal: pon 22. úno 2010 19:04:29 
Offline
Poddaný

Registrován: sob 20. úno 2010 12:35:02
Příspěvky: 5
Udělal jsem všechno, co jsi řekl. Problém je asi v tom, že mám málo Rybářských chatrčí a Lovcových chat, tím pádém mám malou produkci a pomaleji se vyrábějí vojáci. Na tuto hru se asi vykašlu, protože na ni nejsem asi dost chytrý. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Settlers by ayasha : © 2007 White Fusion Skins
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.047s | 13 Queries | GZIP : Off ]