Settlers fórum
Fórum o slavné budovatelské sérii

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Datadisk vychodni kralovstvi mise 5
PříspěvekNapsal: čtv 24. zář 2009 22:46:50 
Offline
Poddaný

Registrován: stř 23. zář 2009 19:11:40
Příspěvky: 4
Rád bych taky poradil.
Začátek je jednoduchý suroviny na výpravu - uzamknout jejich distribuci(žluté přeskrtnuté kolečko) a nejdřív povyšovat výrobnu mečů a kasárna.
Obsadit území dole pod hradem a tam nastavět dřevaře alespoň 5,dřeva není nikdy dost.Máme tam i ovečky.Tak zbudovat ovčárnu a vše co se z ovcí dá udělat(Dole vlevo je do začátku ruina se zlatem,to se taky hodí.
Aby se dosáhlo co nejrychlejšího povýšení musí být minimálně 20 výroben bohatých(oblečení,pekárny,košťata,udírny atd.)Prostě musíme mít tak minimálně 23-25 výroben a ty neustále povyšovat,aby všechno šlapalo jak hodinky.
Proto se asi mnohým povýšení nedaří,protože když máme tak 14 budov,těžko z nich uděláme 20 bohatých.
Pak obsadit vpravo,krávy,mlékárny,sýr a vpravo nahoře kamení 2x,
Zboží posílat postupně na stanoviště jak je vyrobeno a hned odemknout pro ostatní,vojáky nakonec až chybí do limitu tak 30 vteřin ať využijeme čas do poslední chvilky.
Hned jak zamrzne řeka vyrazíme doleva tam je interakce poslání dřeva a zapálení náloží pod hradbama.
Mezitím samozřejmě hlídat chod vesnice a povyšovat co to jde.Než taky dorazí dřevo na místo -dole vlevo je další ruina se zlatem.
3 drahokamy hlídá dole a doleva smečka vlků(stačí poslat Hakima bez vojáků)Vparvo nahoře přes zamrzlou vodu(je to vlastně přímo nad naším kamenolomem,jenom za zavřenou branou)nejdříve hned obsadit území(je tam železo)Pak interakce asi 4 věže se zlatem,jedna z nich je drahokam.
Pak rychle nahoru a doprava,kde medvěd hlídá ve věži poslední drahokam.
Jak dorazí povozy otevře se nám brána a za ní hned nahoru k hradbám,kde se dozvíme že potřebujeme obléhací věž.
Na to abychom ji dostali na toto území už nepotřebujeme led,protože se nám otevře nad kamenolomem brána,kde je to blíž a rychlejší.
Hrdina samozřejmě čeká na náměstí na povýšení.
Jak dosáhneme povýšení měli bychom už mít i nějaké železo na výrobu obléhací věže.
Vyrobit a hurá k hradbám.Bude to sice oklikou,protože původní cestu nám lapkové zatarasyli,ale my se dáme doprava nahoru o dookola.Šermíře na věž,věž k hradbě.Pak všechny za hradby.
Obsadit oba katapulty za hradbama a zničit s nima bránu okamžitě na lupiče ty zneškodnit a závěrečná interakce.
Ještě jedna rada nakonec.Ukládejte si postupně splněné úkoly.
Suroviny na výpravu + vojáci save
Výbuch hradeb - quicksave
3 drahokamy - quicksave
Povýšení - save
Překonání hradeb - quicksave
Ať se všem daří a doufám že se má rada bude hodit i těm co tato mise přinutila hru odinstalovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Datadisk vychodni kralovstvi mise 5
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2009 7:48:03 
Offline
Poddaný

Registrován: stř 23. zář 2009 15:08:49
Příspěvky: 3
Ahoj,díky Hikimu jsem udělal 5 kolo.
Dá to docela zabrat ,ale potom co jsem si dočet jeho článek tak jsem to udělal chce to jen vydržet a skoušet a skoušet až se to povede.Akorát jsem dal za bránou(až jí zničíte)útok na lupiče a hrdinu na poklad je tam v rozbořeném hradě a jen počkat až doběhne čas na získání pokladu myslím tím zelený ukazatel pak klik na ruku nahoře nad hradema je VÍTĚZSTVÍ.
Přeju mnoho zdaru,já jsem toto kolo dělal aspoň 50x :lol: :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Datadisk vychodni kralovstvi mise 5
PříspěvekNapsal: pát 09. říj 2009 9:39:43 
Offline
Poddaný

Registrován: stř 23. zář 2009 19:11:40
Příspěvky: 4
Základní hru i datadisk jsem dohrál už asi po třetí,tak kdyby někdo něco potřeboval,rád poradím.
Jenom prosím nepoužívejte žádné cheaty a různé doplňky které vám dají neomezeně kdečeho,to už jaksi není hraní.
Největší radost musíte mít z toho že jste to dokázali sami


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Datadisk vychodni kralovstvi mise 5
PříspěvekNapsal: pát 09. říj 2009 14:10:52 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
Ahoj,
som veľmi rád že si ochotný poradiť aj ostatným... lebo ja veľmi radiť ako spraviť misie nemôžem, keďže som miesie nehral. Ja môžem radiť iba v princípe hry.
Takže ešte raz ti ďakujem ;) .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Settlers by ayasha : © 2007 White Fusion Skins
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.027s | 15 Queries | GZIP : Off ]