Settlers fórum
Fórum o slavné budovatelské sérii

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: problém v 8.misi (Seydur)
PříspěvekNapsal: pát 20. úno 2009 9:03:12 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 20. úno 2009 8:54:38
Příspěvky: 3
Ahoj, mám problém v 8.misi. Má se tam postupně nějaké babce dodat 300ks zlata, 8 kabátů, 8 ryb a 8 součástek. Jenomže se mi tam objevil nějaký bug, který způsobí, že okamžitě po samotném zadání úkolu od té babky, hlásí soupeř že už to právě poslal... Takže nemám šanci je porazit. To se děje jak u úkolu 300ks zlata, tak i u 8ks kabátů. Jediné ryby trvají soupeři trošku déle. Nevím co s tím a trochu jsem i pátral na netu, ale nic :cry: Nemůžete mi někdo prosím poslat nějaký save z té mise, nebo hned ze začátku té následující? Nerad bych tímto bugem v podstatě přišel o parádní hru...
Díky předem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém v 8.misi (Seydur)
PříspěvekNapsal: pát 20. úno 2009 14:03:12 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. lis 2007 15:07:35
Příspěvky: 156
Bydliště: Prievidza, SVK
Tu nájdeš niekoľko užitočných rád.
Ak sa skutočne jedná o bug, skús aplikovať najnovší patch.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém v 8.misi (Seydur)
PříspěvekNapsal: pát 20. úno 2009 14:08:45 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 20. úno 2009 8:54:38
Příspěvky: 3
Za rady diky, ale moc mi to nepomuze. Jen co dorekne zadani ukolu, protivnik uz posila, takze to fakt nejde stihnout, nemam sanci ani do te doby postavit barak....A patch mam nejnovejsi...:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém v 8.misi (Seydur)
PříspěvekNapsal: pát 20. úno 2009 14:55:36 
Offline
Král / Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. lis 2007 19:32:08
Příspěvky: 288
niekde som videl savy z kazdej misie (teda na konci kazdej misie)... skusim pohladat
alebo mozes skusit pozret nejaky trainer, ktory ti pomoze, alebo je tu este moznost pouzit cheat, o ktorom som uz niekde tu na fore pisal, ktory funguje tak ze vyhras prislusnu misiu...
este ti to vsetko popozeram a napisem, teraz konkretne nemam cas, ale do vecera by som to mohol stihnut...

OT: To je vážne táto hra tak zabugovaná? Ešte ju nemám ale včera som si všimol, že už v jednom e-shope a Slovensku ponúkajú aj GOLD edíciu českej verzie (teda original hra + datadisk) za nejakých 33€ tuším a vážne uvažujem o kúpe, ale asi až tak za pár mesiacov, lebo teraz nemám veľmi čas na hranie...

UPDATE:
savy z misii môžete nájsť tu http://www.siedler-games.de/forum/dlcat-savegames-2/ , ale sú z nemeckej verzii, tekže nemôžem na 100% povedať či to pôjde.... pozn.: treba sa zaregistrovať

spomínaný cheat nájdeš popísaný v tomto mojom príspevku viewtopic.php?f=23&t=75#p598


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problém v 8.misi (Seydur)
PříspěvekNapsal: pon 23. úno 2009 9:43:43 
Offline
Poddaný

Registrován: pát 20. úno 2009 8:54:38
Příspěvky: 3
Diky moc za tip. Nakonec jsem to musel udelat tim cheatem... :oops: ted se strasne stydim, ale jinak to udelat bohuzel neslo.
OT: S tim zabugovanim nevim. Pri patrani po me chybe jsem narazil na spoustu uzivatelu kteri s tim maji ruzne problemy a nebylo jich malo. Ja sam jsem ale nic z toho nemel, pouze vyse zminenou chybu, jinak musim rict ze to jede v pohode a na nic jineho jsem zatim nenarazil.

Jeste jednou diky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Settlers by ayasha : © 2007 White Fusion Skins
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group


Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.040s | 13 Queries | GZIP : Off ]